Naše služby

PODHLEDY

Zavěšené podhledy jsou určeny pro širokou oblast použití v interiérech, a to jak u novostaveb, tak i při rekonstrukcích a opravách bytových, občanských i průmyslových staveb. Konstrukce podhledů slouží zejména ke snížení světlé výšky místnosti. V meziprostoru nad podhledem je možné vést potřebné instalace, nebo do něj vložit minerální izolaci pro zlepšení akustiky a tepelně-technických parametrů. Splňují jak estetické, tak i stavebně fyzikální požadavky, které jsou na ně kladeny.

PŘÍČKY A STĚNY

Stěny a příčky systému suché výstavby jsou rychlým a efektivním řešením dispozice vnitřního prostoru.

Hlavní výhody konstrukcí suché výstavby:

1) Lehkost – konstrukce snižují nároky na únosnost vodorovných konstrukcí.

2) Prostorová úspora – při srovnatelných parametrech potřebují méně prostoru než klasické masivní konstrukce.

3) Variabilita – možnost vytvářet i netradiční tvary (např. oblouky, niky) nebo i vestavět nábytek na míru.

4) Estetičnost – konstrukce mají hladký povrch vhodný pro klasické i netradiční povrchové úpravy, a přitom umožňují splnění širokého spektra technických požadavků.

 

PODKROVÍ

Půdní vestavby zahrnují horizontální, šikmé i vertikální obvodové konstrukce obytného podkroví. K výstavbě půdních vestaveb jsou sádrokartonové konstrukce ideálním řešením. Představují optimální způsob, jak rychle a ekonomicky získat potřebné prostory pro bydlení.

Výhody uvedených konstrukcí:

1) Lehkost – snižují nároky na únosnost střešních i stropních konstrukcí.

2) Tepelná izolace – konstrukce vyhovují požadavkům na úsporu tepelné energie.

3) Akustická účinnost – splnění předepsaných nároků na zvukovou izolaci.

4) Estetičnost – konstrukce mají hladký povrch vhodný pro klasické i netradiční povrchové úpravy, a přitom umožňují splnění širokého spektra technických požadavků.

 

PŘEDSTĚNY A ŠACHTOVÉ STĚNY

Předstěny a šachtové stěny stavěné systémem suché výstavby jsou rychlým a efektivním řešením dispozice vnitřního prostoru. Předstěnami lze řešit estetické, akustické či protipožární vlastnosti stávajících masivních stěn. Šachtové stěny jsou montovány ze strany interiéru a představují efektivní řešení pro uzavření instalačních či výtahových šachet.

Výhody uvedených konstrukcí:

1) Lehkost – nekladou vysoké nároky na únosnost vodorovných konstrukcí.

2) Prostorová úspora – při srovnatelných parametrech potřebují méně prostoru než klasické masivní konstrukce.

3) Estetičnost – konstrukce mají hladký povrch vhodný pro klasické i netradiční povrchové úpravy, a přitom umožňují splnění širokého spektra technických požadavků.

 

MINERÁLNÍ A KAZETOVÉ PODHLEDY

Podhledy ze sádrokartonových kazet, lamel či minerálních materiálů volně vkládaných do kovového roštu jsou jednoduchým a rychlým řešením pro snížení stropu a vytvoření snadného přístupu k instalačním vedením v meziprostoru. Nabízí se volba z široké škály designových vzorů. Použitím perforovaných prvků je možné zároveň řešit i vnitřní akustiku prostoru.